Úvod     contact

Reference
27. 1. 2021

Milá paní Libuško,
moc vám děkuji za výklad, opravdu to sedí, manžel je takový trenér 😉🙂. Věřím v minulé životy a i v to, že si taky máme něco odčinit ba naučit se i další věci... Mějte se moc krásně, ještě jednou děkuji, krásné dny přeji 🌺🌟.

Hela
helaelefant@gmail.com


10. 11. 2020

Dobrý den,
děkuji za rozbory. Teprve teď mi mnoho došlo. To bylo to, co jsem potřebovala vědět. Energetické zákony - úžasné. Pořád jsem vinila ostatní, že za všechno mohou, ale já se chovala NEMOŽNĚ. Nějak to všechno DOCVAKLO, jak mělo, ani se o nic nesnažím, jen nechávám každého žít a ejhle KOUKÁM, JAK SE VŠE NĚJAK OBRÁTILO o 360°.
Mnohokrát děkuji za všechny rozbory a přeju pěkný den.

Daniela Š.
anad.sof@seznam.cz


19. 6. 2020

Dobrý den paní Libuše,
mám potřebu Vám poděkovat za celou moji rodinu, kdy jste nám v minulém roce hledala datumky svatby. Naše uskutečněná svatba byla tím nejkrásnějším okamžikem v posledních dvou letech. Dne 6. 6. 2019 jsem si vzal svou budoucí manželku. V listopadu 2019 umřela nečekaně maminka manželky, byl to šok, pak přišla ta hloupá pandemie a nyní jsou to dva dny, co nám umřel pes Mawro, a to také nečekaně. Nikdo z rodiny si neumí představit, že bychom tento rok uskutečnili tu svatbu. Píšu krkolomně, ale v zásadě se jedná o to, díky za termín červnový v minulém roce. Rok 2020 opravdu nebyl a není vhodný.
Všichni Vás zdravíme a děkujeme.

Michael Š., Říčany
mike.mikess@seznam.cz


30. 5. 2020

Dobrý den paní Libuše,
jen jsem Vám chtěla říct, jak moc mi je blízká Vaše vize. S touto představou chodím po tomto světě, usínám.
Děkuji Vám. Děkuji, že nás je víc.

M. - Ostrava
malcharova@email.cz


4. 4. 2019

Dobrý den Libuško,
děkuji Vám za zaslaný rozbor. Musím konstatovat, že čísla mě i manžela vystihují dokonale. Potěšilo mě, že na nás převážně působí kladné vibrace čísel, i když někdy je to fičák. Opravdu jsem se v pozdějším věku naučila používat pouze "krk" a diplomacii. Tato Vaše věta mě dostala. Proto by Vaše žena měla mít velkou zásobu diplomacie vůči Vám a neměla by dopustit vystupňování Vaší zlosti. Je tak pravdivá. Děkuji za upozornění na karmické dny. A perfektní je finta s připsáním čísel.

P.
Parezova@seznam.cz


5. 4. 2018

Libuško,
Melisčin rozbor jsem četla i s manželem už několikrát a je to úžasné, stále nacházím nové věci a potvrzuji si ty, které jsem cítila intuitivně. MOCKRÁT DĚKUJI!!! Jsem tak ráda, že takto můžu Melisce pomoct správně se rozvíjet... Je to pro mě a mého manžela velmi přínosné a jsem ráda, že jsem Vás o pomoc požádala. Se stejným napětím se těším na rozbor o Dannynkovi:-) Stejně tak jsem konečně pochopila, proč mám v sobě tolik strachů týkajících se možných nehod. Často se mi před očima objevují obrazy, kdy jsem já v nějakém ohrožení... Prožila jsem takovou zkušenost v minulém životě... Zvláštní pocit!
Ještě jednou děkuji a přeji hezký večer!

P. K.
p.kamelandrova@seznam.cz


27. 1. 2018

Dobrý den, paní Čížková,
mockrát Vám děkuji za rozbor karmického zatížení mého i rozbor data mého partnera. Většina uvedených věcí je velmi trefná a odpovídající, s tímto se opravdu v životě potýkám, takhle to mám alespoň jako možné vysvětlení toho, z jakého důvodu se mi to děje. Ještě jednou moc děkuji. Vaší práce si velmi vážím a rovněž Váš ebook o Karmě a reinkarnaci jsem rozeslala svým kamarádkám, kamarádům, rodině a kolegyním z práce, kterým pomohla pochopit podstatu a příčinu některých věcí, které se jim z nějakého důvodu v tomto životě podezřele často opakují a dosud netušili, proč tomu tak může být.
Přeji Vám mnoho dalších zdařilých produktů Vaší práce a spokojených klientů.

R. K.
rad.kovarikova@seznam.cz


27. 11. 2017

Chtěla jsem reagovat na Váš e-Book. Musela jsem ho přečíst několikrát po sobě a hodně o něm přemýšlet. Myslím si, že mi to dalo konečně směr, kudy se v životě dát. Zažila jsem při čtení obrovské nadšení, jak mi všechno do sebe začalo zapadat a zároveň strach, jak se se vším, co se člověku v životě přihodí vypořádat a hlavně odpustit, jak sobě, tak ostatním. To je pro mě asi zásadní problém. Moc děkuji za impulz, který jsem potřebovala.

M. R.
mila.rybisar@seznam.cz


5. 6. 2015

Ani nevím, kolik let již paní Libuši Čížkovou znám…, ale téměř 20 let určitě. V každém případě mohu potvrdit, že se ezoterikou zabývá již od té doby, co ji znám a že pokud její nadšení pro tyto věci nakonec vyústilo právě ve specializaci karmaloga a numerologa, je to asi ta nejlepší volba, která s ní i nejvíce ladí. Pokud si necháte u paní Liby udělat kompletní numerologicko-karmalogický rozbor můžete si být jisti, že veškerá důležitá čísla budou prozkoumána velmi pečlivě ze všech možných stran a dostane se vám opravdu precizního rozboru.
Jedna malá rada: Nezapomeňte využít následné konzultace na skypu, neboť osobní rozhovor ještě více podtrhne ty nejpodstatnější informace, které byste určitě neměli přehlédnout. V predikci mé a mého manžela to byla například jedna nepatrná informace vyplývající z dopočtové numeromřížky, která pomohla našemu manželství po letech konečně nastavit ten správný a funkční směr našeho soužití.

L. H. lektor angličtiny
ladahorna@seznam.cz