Úvod     contact

Reference
Ani nevím, kolik let již paní Libuši Čížkovou znám... ale téměř 20 určitě. V každém případě mohu potvrdit, že se ezoterikou zabývá již od té doby, co ji znám a že pokud její nadšení pro tyto věci nakonec vyústilo právě ve specializaci karmaloga a numerologa, je to asi ta nejlepší volba, která s ní i nejvíce ladí.
Pokud si necháte u paní Liby udělat numerologickou predikci, můžete si být jisti, že veškerá vaše důležitá čísla budou prozkoumána velmi pečlivě ze všech možných stran a dostane se vám opravdu precizního rozboru.
Jedna malá rada: Nezapomeňte využít následné konzultace, neboť osobní rozhovor ještě více podtrhne ty nejpodstatnější informace, které byste určitě neměli přehlédnout. V predikci mé a mého manžela to byla například jedna nepatrná informace vyplývající z dopočtové mřížky, která pomohla našemu manželství po letech konečně nastavit ten správný a funkční směr našeho soužití....

Ing. Lada Horná
Lektor angličtiny
http://www.ladahorna.cz


Krásný den paní Libuše,

upřímný dík za Vaše hodnocení, a taky obdiv k profesi, kterou vykonáváte a bezpochyby dokonale umíte. Pokud budete cokoliv potřebovat - jsem Vám k dispozici.
V. P.
Dobrý den paní Čížová,

děkuji Vám za vytvoření a zaslání numerologické predikace. Mám teď opravdu o čem přemýšlet :). Je to určitě k zamyšlení a ponaučení. To bych vůbec nevěřila, jak osudové a důležité je datum narození. Určitě Vás doporučím svým známým. S poděkováním a přáním pěkného zbytku dne.
Š.K.
Dobré a konečně už trochu dýchatelné ráno Vám přeji paní Libuško,

chtěla jsem Vám poděkovat za hezké včerejší povídání. Ulevilo mi to na duši. Věřím, že tak výjimečný člověk, jako jste Vy mi do cesty nepřišel je tak náhodou. Mělo to svůj účel, měla jsem se poučit a snad se mi podaří na sobě zapracovat ve smyslu, o kterém jsme se bavily a sejmu si z beder vše, co je zbytečné a co mi nepřísluší.
Chtěla jsem Vás poprosit, až budete mít hotovou tu elektronickou knihu, dejte mi prosím vědět, nebo mi pošlete příslušný odkaz na internet, ráda bych si ji přečetla. Nechť i Vám plyne život klidně a pokojně a jste šťastná a spokojená.
M. L.