Úvod     contact

Jaké služby poskytujiPro zvětšení klikněte Certifikát
Pro zvětšení klikněte Certifikát
Pro zvětšení klikněte Certifikát

Jsem numerolog-karmalog, který z data narození a jména, dětí i dospělých, zjišťuje karmickou zátěž, životní úkoly, směr životní cesty, talenty, dispozice i indispozice, které blokují zdraví, úspěch a harmonii ve všech oblastech Vašeho osobního, rodinného i profesního života.

Partnerům

Hodíme se k sobě? Jak bude vypadat náš vztah nebo manželství? Výpočet nejvhodnějšího data svatby. Životní a partnerské karamboly. Co v našem vztahu skřípe a proč? Proč se nám opakovaně dějí nepříjemné věci a jakou to má příčinu?

Rodičům

K čemu má naše dítě schopnosti, jakými disponuje talenty? Nevíme si s něčím ve výchově rady? Jaká jsou jeho specifika, jak s ním zacházet, abychom mu neublížili, ale podpořili v něm to nejlepší? Má naše dítě předpoklady ke studiu nebo k něčemu jinému? Jaký je jeho potenciál a jaké možnosti mu skýtá jeho datum narození a jméno? Zde doporučuji kompletní numerologicko-karmalogický rozbor. Je to vlastně navigace pro život dítěte i rodiče - jako prostředníka, aby netlačil dítě do pozice, která mu nepřísluší. Protože každý z nás má svou vlastní specifickou životní cestu. Jen ji objevit.

Podnikatelům

Je můj obchodní partner tou správnou osobou pro mé podnikání? Je spolehlivý? Budu úspěšný? Pokud se mi nedaří, v čem je problém? Kdy podnikat a s kým. K čemu mám dispozice? Tipování lidí pro určité činnosti. Doporučuji si nechat udělat i rozbor názvu firmy a její adresy. (Písmena se totiž převádějí do čísel a čísla jsou dobrá i špatná – neboli karmická).

Finanční Záležitosti

Kdy je nejvhodnější doba na půjčky, smlouvy, nákup a prodej nemovitostí, stěhování, cestování, dovolenou, zdravotní zákroky.

Všem

Kteří utrpěli nehody, životní a partnerské karamboly, neštěstí – ztráty v jakékoliv životní oblasti a chtějí pochopit, proč se tak stalo.

Další služby:

Zabývám se i minulými životy, karmou rodu. Životními úkoly a karmickými lekcemi, kterými každý z nás prochází.

Poskytuji poradenství v mnoha oblastech života. Jak u dospělých tak u dětí, zejména těch narozených od roku 2000 (indigových dětí).


Kdokoliv se na mě může obrátit s jakýmkoliv problémem, se kterým si neví rady. Stačí zavolat na číslo 776 162 041 a domluvíme se - co potřebujete.


Jsem na telefonu v jakoukoliv rozumnou dobu kromě soboty a neděle.
Nedělám osobní konzultace doma.


Většinou po třech dnech, které uplynou od doručení predikce, nabízím klientům konzultaci na Skypu, která je v ceně a kde probíráme podrobně predikci a kde má klient možnost ještě dodatečně klást další otázky.


Forma – rozbory posílám e-mailem. Je třeba zavolat nebo poslat mobilní kontakt, rovněž je možné poslat e-mail s informacemi, o jaký problém se jedná a poskytnout data narození zúčastněných osob na  liibuse19@seznam.cz