Úvod     contact

Jaké služby poskytujiPro zvětšení klikněte Certifikát
Partnerům

   Hodíme se k sobě? Je to můj životní partner? Jak bude vypadat náš vztah nebo manželství? Výpočet nejvhodnějšího data svatby. Životní a partnerské karamboly. Co v našem vztahu skřípe a proč to tak je?Rodičům

   K čemu má naše dítě schopnosti, jaké má talenty? Nevíme si rady, jak ho vychovávat? V čem je jiné a jak s ním zacházet, abychom mu neublížili, ale podpořili to nejlepší v něm? Má naše dítě předpoklady ke studiu? K jakému povolání či škole ho nasměrovat, aby v něm využilo svůj potenciál a všechny možnosti, které mu skýtá jeho datum narození a bylo spokojené? Výběr vhodného jména pro novorozence.Podnikatelům

   Je můj obchodní partner tou správnou osobou pro mé podnikání? Je spolehlivý? Budu úspěšný? Pokud se mi nedaří, v čem je problém? Kdy podnikat a s kým? Tipování lidí pro určité činnosti.

Finanční záležitosti

   Kdy je nejvhodnější doba na:
půjčky, smlouvy, nákup a prodej nemovitosti, stěhování, cestování, dovolené, zdravotní zákroky apod.Všem

   Kteří utrpěli nehody, životní a partnerské karamboly, neštěstí - ztráty v jakékoliv životní oblasti a chtějí pochopit, proč se tak stalo?

Forma

   Osobní konzultace, pro vzdálené - emailová konzultace. Je třeba v předstihu zavolat či poslat e-mail, o jaký problém se jedná a předat data narození zúčastněných osob.

Po domluvě je možná i konzultace na Skype:
Nick: cizkova.libuse

Kontakt