Úvod     contact

Co byste měli vědět, než se seznámíte.

   Že existuje Zákon příčiny a následku – neboli Karma. Co to je? Souhrn všech záporných myšlenek, slov a činů člověka ze současnosti a minulosti, které ho doprovázejí jako zátěž do dalších vtělení – reinkarnací. Realizuje se po dovršení „kritické masy“. V životě si většinou přitáhnete karmického partnera, pokud nejste informováni. Je to člověk, kterému něco dlužíte z minulých životů. Buď jste mu ublížili, nebo ho o něco připravili. Pokud to vypadá na vážnější vztah, doporučuji zjistit jeho datum narození. Neboť datum narození je něco jako DNA člověka. Je ušito na míru z hlediska lekcí, kterými má v životě projít.pict1706.jpg, 79kB

   Měli byste zvážit, jestli chcete s budoucím partnerem mít problémový život, protože lidé jejichž datum obsahuje čísla 2, 4, 7, 8, 11 a 29, jsou karmíci a jako takoví se potýkají v životě s problémy nejrůznějšího charakteru a vy s nimi. Ale pozor, tato čísla mohou být v datu i skrytá, např. číslo dne 26 po součtu dává 8 a sčítá se i rok, měsíc – to vše samostatně a nakonec dohromady celé datum Vám dá životní číslo. Dvojčíslí se opět sečte a vyjde jednociferné číslo od jedničky po devítku.

   S karmicky zatíženými lidmi se setkáváme většinou v rodině, ovšem v minulých životech jsme byli v jiné konfiguraci. Stalo se Vám někdy, že potkáte poprvé určitého člověka a máte pocit, jako byste jej znali 100 let? Nebo je Vám někdo velmi nesympatický a nedovedete si logicky zdůvodnit proč? O dovolené se ocitnete v místě, kde jste poprvé, a přesto okolí znáte? Nebo trpíte různými strachy, třeba z výšky, vody, ohně, jsou Vám protivná některá zvířátka – třeba myši, pavouci, žáby apod. A nevíte proč? Tak vyplouvají na povrch vzpomínky z minulých životů.9344a.jpg, 81kB

   Lidi, které potkáváme, jsou našimi zrcadly, odráží naše vlastní chyby a nedostatky. Pomáhají nám najít to, co bychom měli už vědomě zlepšit. Co nás irituje na druhých, sami máme, ale neuvědomujeme si to. A vždy nás dostihne to, co jsme způsobili jiným. Tak funguje Zákon příčiny a následku neboli Karma - v praxi. Když si nejsme vědomi duchovních zákonů, kupíme si v průběhu životů karmické dluhy. Věříme, že když nám něco prošlo, tak to zmizí a je to zapomenuto.

   Myslela jsem si, jak je to nespravedlivé, že lidem procházejí někdy hrozné věci. Teď vím, že si pouze odkládají dobu, kdy to vše budou nevyhnutelně muset vyúčtovat. Karmu můžeme splatit službou druhým, modlitbou, dobrými myšlenkami, podstoupením obtížných zkušeností se statečným odhodláním a také prostřednictvím soucitu a odpuštění. Může být taky ukončena pomocí uvědomění a lásky. Když to shrneme, existují pouze dva způsoby jak očistit Karmu: je to cesta uvědomění a nápravy a cesta utrpení. Pokud nedojde k pochopení, musí nastat utrpení. Jiné cesty nejsou.

   Někteří lidé podstupují svou Karmu na počátku svého života, jiní uprostřed, další na jeho konci a někteří v celém jeho průběhu. Když se během dne naše myšlenky a skutky nacházejí na straně lásky a dávání, realizujeme Dharmu, jež je protipólem Karmy a do našeho života proudí štěstí. Když se celková bilance našich myšlenek, slov a skutků přikloní na stranu strachu a bezcitnosti, chamtivosti, sobectví, závisti a zla v duši, sebelítosti, hněvu, nesnášenlivosti, pomlouvačnosti, arogance či jiné negativity, zadělali jsme si na Karmu. A totéž platí v jednotlivých životech, neseme si své plusy i mínusy s sebou na základě svých rozhodnutí a voleb.

   Pokud s Vámi to, co čtete, rezonuje, pak to přijměte, je to pro Vás. Jestliže to s Vámi nerezonuje, pak to nechte být. Není to pro Vás.