Úvod     Kontakt


Energie Mahátma

   Energie Mahátma neboli Avatar syntézy je skupinové vědomí vytvářející obrovský pramen energie, jež je nám lidem k dispozici k zvýšení našich vibrací, k léčení a můžeme ji nasměrovat k čemukoliv, co potřebujeme vyřešit. A také ji poslat k druhým lidem, aby je uzdravila. Má zlatobílou barvu, je velmi čistá a má vysoké vibrace. Je dostupná bez výjimky každému. Pokud si přejete meditovat a přivolat si ji, je dostupná i Vám. Podle duchovního zákona si ji musíte k sobě pozvat. Když to uděláme, proudí přes naše fyzické tělo, jemně vibruje celým naším systémem, až se naše energie pročistí a zvýší. Pomáhá nám rozpustit zatuhlé myšlenkové formy a emoční vzorce.

   Ve své vizi budoucnosti jsem se zmiňovala o prodloužení lidského věku až na 150 let. V kolektivním vědomí lidstva je zakódováno stárnutí jako přirozený jev, kterému se podřizuje každý. Je to myšlenkový program a vzorec a nikdo už nepřemýšlí nad tím, že je možné se přeprogramovat na omlazování a regeneraci buněk a tím i těla. Podrobněji se zmíním o této problematice později v dalším článku, pokud budete sledovat můj web.img021a.jpg


   Nyní se vraťme k energii Mahátma a k tomu, co nám nabízí. Práce s ní je nejúčinnější způsob, jakým můžeme uvést do rovnováhy své žlázy s vnitřní sekrecí a opětovně je zaktivovat. Tyto žlázy nám pomáhají uchovat si mládí a sexuální život, udržet si zdravý imunitní systém a vyrovnaný metabolismus. Hypofýza vylučuje hormony, díky nimž zůstáváme mladí, anebo – pokud se ztotožníme s vírou kolektivního vědomí ve stárnutí – způsobí, že začneme stárnout.

   Uvádím jednoduchý způsob jak si přivolat energii Mahátma, aby Vám v tomto pomohla. „Nyní si přivolávám energii Mahátma, aby proudila mým tělem, vyrovnala, posílila a znovu zaktivovala mou hypofýzu tak, aby vylučovala oživující a omlazující hormony a přestala produkovat hormon smrti.“ A poděkovat. Zároveň je důležité dát tento příkaz své hypofýze. „Přikazuji ti, má hypofýzo, aktivuj se a vylučuj oživující a omlazující hormony a zastav produkci hormonu smrti.“ Protože naše tělo je sice chrámem pro duši, ale my jsme šéfem našeho těla a dáváme mu příkazy, jak má fungovat a vypadat. Programujeme se.

   Nejlépe je realizovat tyto afirmace před spaním v posteli. Je dobré na konci dne pochválit naše tělo, že nám tak dobře slouží a poděkovat mu. Energii Mahátma si můžete přivolat až 3 krát denně a vizualizovat si ji jako zlatobílý paprsek. Nevadí, že třeba nic neucítíte, ale vězte, že je tu pro Vás k dispozici. Tak toho využijte a zkuste to.