Úvod     contact

Podprahové technologie

   Moderní technika je jednou z největších zbraní kontroly frekvence našeho vědomí. Kupujeme si různá zařízení a spotřebiče pro naše pohodlí a zábavu a neuvědomujeme si, co s námi dělají a jak nás ovlivňují. Televizory jsou primární nástroje k manipulaci našeho vědomí na každodenní bázi. Tento experiment je tak rafinovaný, že podprahově reagujete na nemoc prostřednictvím televize. Je tu celá jedna generace, která se sama zabíjí jejím sledováním a zároveň podporuje lékařskou profesi a zdravotnický monopol, který na nás vydělává. Víme, že klasické léky neléčí příčinu nemocí a potlačují jen její důsledky a navíc mají ještě vedlejší účinky, které Vám způsobí další nemoci. Klasická medicína nebere v potaz psychiku a negativní emoce, které jsou skutečnými příčinami nemocí. Nemá celostní, nebo li psychosomatický pohled na člověka.

   Někdy sledujete třeba filmy o přírodě a říkáte si, že Vám to nemůže ublížit. Omyl. Podprahově do Vás pálí frekvence, které Vám brání v originálním myšlení. Tyto podprahové podněty Vás podporují v nečinnosti a drží Vás ve společnosti, která se řídí pouze heslem: „přežij, doraž, choď včas a buď zticha, nebo přijdeš o práci“. Televize obecně podporuje pasivitu, obezitu, nezdravý životní styl, konzumaci výrobků, které jsou Vám neustále nabízeny a vnucovány reklamou a které vlastně vůbec nepotřebujete. Reklama je vytvořena na bázi podprahových technologií, ruší soustředění a manipuluje s Vámi. A ostatní na Vás vydělávají. Probuďte se!

   Lidé, kteří mají potřebu sledovat televizi, se nenapojují na bohatství informací ve své mysli a kolem sebe. Nejhorší je, že jsou tomu vystaveny děti už od nejútlejšího věku. Místo čtení pohádek rodiči, jsou posazeny před televizi, nebo počítač a ponechány samy sobě, ať je klid. Neboť rodiče jsou tak přetíženi honbou za penězi a za novými výrobky, které si chtějí pořídit, že už jim na děti ani nezbývá čas. Matky utíkají z mateřské dovolené do práce, aby o ni nepřišly a mohly se podílet na splácení hypoték a půjček a doplácejí na to děti – naše budoucí generace. Jak asi bude vypadat?

   Pokud se chcete vyvíjet, zvyšovat své vibrace a žít v harmonii, nečtěte noviny, neposlouchejte rádio a nedívejte se na televizi. Pokud jste schopni být nějaký čas bez médií a odpojit se od frekvence strachu, úzkosti, chaosu a stresu a všelijakého pobíhání a pokušení, které nepotřebujete, začnete se pročišťovat, naslouchat tomu, co se děje ve Vás a žít ve světě a nebýt v něm nutně ztraceni. Elektronika může rušit Vaši frekvenci rovněž, dokonce i různé spotřebiče, protože je nesoulad mezi jejich kmitočtem a tím Vaším.

   Stáváte se pasivní, neaktivní, manipulovatelní, jste tlačeni do role oběti, která nic nezmůže. Počítače, automaty, mobily taktéž ruší Vaši frekvenci vědomí. Vzhledem k velkému počtu lidí, jejichž profese vyžaduje počítač, se zmíním o způsobech, kterými se lze chránit. Existují firmy (najdete na internetu), které mají v nabídce odrušovací prostředky na televize, počítače i mobily. Nerosty, minerály a kameny jsou také našimi pomocníky. Černý turmalín zavěšený na šňůrce kolem krku Vám poskytuje ochranu při práci u počítače, neboť absorbuje jeho negativní záření tak, že se necítíte po práci jako vybitá baterka. (Černý turmalín se čistí měsíčním světlem).

   Oklopte počítač zelení, kameny, orgonitem, pusťte si hudbu a hlavně chraňte své děti před narušením vědomí, vznikají pak závislosti. Další kapitolou jsou mobily. Nošené v kapse ovlivňují negativně plodnost. Při častém telefonování se ovlivňuje negativně mozek. Neustálé nošení sluchátek na uších mladých lidí a dětí v konečném aspektu způsobí hluchotu. A protože uši jsou energeticky spojeny s pohlavními orgány, je také předpoklad snížení plodnosti u nastupující generace.

   Technologie a technika je používána proti nám. Není využívána v náš prospěch. Buďme sami sobě autoritou a nespoléhejme na jiné. Máme na vybranou, můžeme chránit sebe a svou rodinu, pokud jsme informováni. Nenechte se vmanipulovat do pozice oběti, která nemůže nic ovlivnit ani změnit. Není to pravda. Každý může změnit sebe a své myšlení a podniknout konkrétní kroky. Nespoléhejte na ažpaky. Až pak je výmluva, jednejte hned!
   Částečný zdroj: B. Marciniaková „Poslové úsvitu